Nasz zespół

Nasz zespół

Nasi lekarze, technicy weterynaryjni, analitycy medyczni oraz recepcjonistki są gotowi nieść pomoc i ratunek Państwa zwierzętom przez całą dobę, 365 dni w roku. Nasza zaangażowana i doświadczona ekipa personelu medycznego dedykowana jest zapewnieniu kompleksowej opieki weterynaryjnej.

Nasi Lekarze

Władysław Parzęcki_
Absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej na SGGW w Warszawie. Ukończył również studia specjalizacyjne z zakresu chirurgii weterynaryjnej. W Klinice zajmuje się chirurgią i ortopedią. W wolnym czasie gra w tenisa, pływa na kitesurfingu oraz spaceruje z psem Moli.

Władysław Parzęcki

Lekarz weterynarii / Właściciel
Marcin Targoński_
Absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie. Zainteresowania zawodowe to interna, chirurgia oraz radiologia. W wolnym czasie majsterkuje.

Marcin Targoński

Lekarz weterynarii
Michał Michalski_
Absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Ukończył również studia specjalizacyjne z zakresu "Choroby psów i kotów" oraz radiologii. Prywatnie pasjonuje się fotografią, sportami siłowymi i historią XX wieku.

Michał Michalski

Lekarz weterynarii
Agata Brzezińska_
Ukończyła studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. W Klinice zajmuje się stomatologią i interną. W wolnym czasie trenuje pole dance i spaceruje z psem Błażejem po lasach, polach i łąkach.

Agata Brzezinska

Lekarz weterynarii
Piotr Meyer_
Absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie. W Klinice zajmuje się interną psów i kotów. Prywatne zainteresowania to dobry film, muzyka oraz turystyka rowerowa. Miłośnik dzikiej przyrody.

Piotr Meyer

Lekarz weterynarii
Katarzyna Hawro_
Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej w Olsztynie. Ukończyła szeroki wachlarz szkoleń kardiologicznych oraz nieprzerwanie rozwija się w tej dziedzinie. W Klinice zajmuje się pacjentami kardiologicznymi oraz internistycznymi. W wolnych chwilach aktywnie spędza czas na świeżym powietrzu ale również chętnie czyta książki w domowym zaciszu w towarzystwie swoich kotów i psa.

Katarzyna Hawro

Lekarz weterynarii
Szymon Żyła_
Absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie. Zawodowo zajmuje się diagnostyką oraz chirurgią ortopedyczną. W wolnym czasie spaceruje z swoim psem Bananem.

Szymon Żyła

Lekarz weterynarii
Zofia Tylicka_
Absolwentka Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego w Olsztynie. Zawodowo najbardziej realizuje się stojąc za stołem operacyjnym. Prywatne zainteresowania to między innymi szeroko pojęta muzyka, kuchnia bezmięsna oraz podróże. Miłośniczka wszystkich zwierząt, a w szczególności kotów.

Zofia Tylicka

Lekarz weterynarii
Monika Gołdyn_
Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Zawodowo interesuje się nefrologią. Opiekunka trzech kotów i konia. W czasie wolnym gra na pianinie, jeździ konno oraz maluje.

Monika Gołdyn

Lekarz weterynarii
Patrycja Dodczak_
Ukończyła studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. W Klinice zajmuje się interną. W wolnym czasie zgłębia tajniki gier planszowych i słucha muzyki filmowej.

Patrycja Dudczak

Lekarz weterynarii
Weronika Kielak_
Absolwentka wydziału Medycyny Weterynaryjnej na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Od początku pracy klinicznej związana z okulistyką. Swoje doświadczenie zdobywała na licznych szkoleniach i stażach okulistycznych. W wolnym czasie gra w gry planszowe, trenuje pole dance oraz opiekuje się swoimi trzema kotami - Nanukiem, Fruzią i Ptysiem.

Weronika Kielak

Lekarz weterynarii

Nasi technicy, analitycy medyczni i personel pomocniczy